idealne cv

Szukanie pracy w internecie – Kompendium Wiedzy

Internet jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem znalezienia zatrudnienia. Na taką formę poszukiwań decyduje się obecnie około 60% Polaków. Coraz więcej firm (a w zasadzie przeważająca większość) przedłożyła już nowoczesne media nad tradycyjne. Pracodawcy wiedzą, że młodzi szukają pracy głównie w internecie, dlatego właśnie tam można znaleźć najwięcej ogłoszeń skierowanych do tej grupy wiekowej.

(więcej…)

Czytaj więcej

generator cv

Generator CV – Gotowe CV w kilka minut!

Wielu osobom trudno zacząć pisać swoje CV. Nie wiedzą od czego zacząć, jakie informacje zawrzeć, w jakiej kolejności je przedstawić, jak rozmieścić to wszystko graficznie i czego unikać. Generator CV pomaga stworzyć krok po kroku  profesjonalne CV. W szybki sposób stworzysz wyróżniające się CV na tle innych kandydatów.

Nie zlecaj stworzenia swojego CV innym! Zaoszczędź 200 zł i stwórz skuteczne CV sam w kilka minut! Udostępniamy Tobie profesjonalne i rozbudowane narzędzie, dzięki któremu bez żadnej wiedzy graficznej i w wygodny sposób stworzysz swoje Curriculum Vitae.

(więcej…)

Czytaj więcej

Kreatywne CV

13 najbardziej odjechanych CV, które musisz zobaczyć!

5-7 sekund –  średnio tyle czasu, rekruter poświęca na przejrzenie jednego CV. W jaki sposób zatrzymać jego uwagę na dłużej? Jak przebić się w tłumie i dać się zauważyć? Zobacz przykłady najbardziej inspirujących i zapadających w pamięć CV!

„Wyróżnij się lub szukaj w nieskończoność”. Tej z pozoru banalna idei tym kandydatom nie trzeba było tego tłumaczyć. Zobacz najbardziej kreatywne CV w sieci.
(więcej…)

Czytaj więcej

kreatywne cv

Kreatywne CV – 4 złote zasady tworzenia

Poszukiwanie pracy w dziejszych czasach to dla wielu osób duże wyzwanie. Na jedno ogłoszenie pracy potrafi aplikować 100 kandydatów, a przecież na rozmowę dostaje się zaledwie 10% z nich. Jeśli CV będzie wyróżniało się na tle innych kandydatów to macie już duży plus na samym starcie. Warto wykazać się kreatywnością i w nieszablonowy sposób przykuć uwagę rekrut era.

(więcej…)

Czytaj więcej