oryginalne cv

Stwórz oryginalne CV i nie martw się o pracę

Ciekawie przygotowane oryginalne CV będzie dobrze odbierane tam, gdzie szczególnie ważna jest kreatywność i własna inwencja kandydatów. Jeżeli ktoś szuka pracownika, który potrafi podejść do tematu indywidualnie, wyjątkowo, niestandardowo, który znajduje nowe ciekawe rozwiązania, to na pewno ucieszy go widok takiej aplikacji.

(więcej…)

Czytaj więcej

szablony cv

Szablony CV – Stwórz idealne CV

Poniżej znajdziesz profesjonalne wzory CV. Dzięki nim będziesz mógł szybko i sprawnie stworzyć skuteczne CV. Każdy szablon CV posiada 8  wersji kolorystycznych. Ponadto wszystkie szablony CV mają możliwość wybrania czcionek treści oraz nagłówków w CV.  Wszystkie wzory CV posiadają również możliwość wizualizacji znajomości języków oraz programów. Możesz je przedstawić za pomocą 4 różnych diagramów lub –  jeśli chcesz to opisowo.

(więcej…)

Czytaj więcej

Kreatywne CV

13 najbardziej odjechanych CV, które musisz zobaczyć!

5-7 sekund –  średnio tyle czasu, rekruter poświęca na przejrzenie jednego CV. W jaki sposób zatrzymać jego uwagę na dłużej? Jak przebić się w tłumie i dać się zauważyć? Zobacz przykłady najbardziej inspirujących i zapadających w pamięć CV!

„Wyróżnij się lub szukaj w nieskończoność”. Tej z pozoru banalna idei tym kandydatom nie trzeba było tego tłumaczyć. Zobacz najbardziej kreatywne CV w sieci.
(więcej…)

Czytaj więcej

kreatywne cv

Kreatywne CV – 4 złote zasady tworzenia

Poszukiwanie pracy w dziejszych czasach to dla wielu osób duże wyzwanie. Na jedno ogłoszenie pracy potrafi aplikować 100 kandydatów, a przecież na rozmowę dostaje się zaledwie 10% z nich. Jeśli CV będzie wyróżniało się na tle innych kandydatów to macie już duży plus na samym starcie. Warto wykazać się kreatywnością i w nieszablonowy sposób przykuć uwagę rekrut era.

(więcej…)

Czytaj więcej