CV FRYZJER

Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych.

Fryzjer zajmuje się również tworzeniem fryzur okolicznościowych, tworzonych na specjalne okazje takie jak śluby, komunie, sylwester, chrzciny. Doradza klientom w doborze najlepszych środków pielęgnacyjnych oraz we właściwym dbaniu o wykonaną fryzurę. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim.

Aplikujesz na stanowisko fryzjera / fryzjerki ?
Zobacz przykładowe CV dla Fryzjera  i stwórz idealny życiorys.

Sprawdź o czym powinieneś pamiętać komponując swoje CV.


CV Fryzjer

Zobacz jak może wyglądać Twoje CV  (stwórz CV i list motywacyjny tutaj)


program do cv

Wzór CV Oracle doskonale pasuje na stanowisko fryzjera. Powyższy wzór CV charakteryzuje się przejrzystym układem, przyjemną kolorystyką oraz lekkimi dodatkami graficznymi. Oracle to prosty i atrakcyjny wzór CV, który w skuteczny sposób podkreśli Twoje kompetencje.


kod


Jakie cechy osobowości powinna posiadać osoba zatrudniona na stanowisku Fryzjer?

  • Cierpliwość
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Dokładność
  • Życzliwość
  • Uprzejmość
  • Miłe usposobienie

Usługi fryzjerskie są bardzo popularne i korzysta z nich większa część społeczeństwa. Mogą być kierowane do konkretnej grupy klientów (np.: fryzjer damski, fryzjer męski, fryzjer dziecięcy). Szczególną grupą są zwierzęta (np. fryzjer psi, tzw. groomer).

Jakimi kompetencjami powinna się wyróżniać osoba pracująca na tym stanowisku? 

a) umiejętności zawodowe:

– wyrobiony gust,
– umiejętność doradzenia,
– dobre opanowanie technik pracy.

b) powierzchowność:

– schludność,
– zadbanie,
– modny wygląd,
– uczesanie i makijaż dobrane do typu urody i wykonywanej pracy.

Fryzjer bardzo często staje się osobą zaufaną w sprawach osobistych i dlatego powinien zrozumieć wymagania i oczekiwania w stosunku do jego osoby.

Fryzjer jest zawodem, który opiera się na indywidualnej pracy z klientem. Czasami fryzjerzy działają w zespole, dzieląc obowiązki pod względem specjalizacji (np. inna osoba dokonuje koloryzacji, inna strzyże i modeluje).

Główne obowiązki Fryzjera:

1) wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych włosów;
2) wykonywania zabiegów chemicznych włosów;
3) wykonywania strzyżenia włosów;
4) wykonywania stylizacji fryzur.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i higieny obowiązkiem fryzjera jest czyszczenie, odkażanie i ostrzenie przyborów i narzędzi fryzjerskich oraz utrzymywanie w czystości sprzętu i całego salonu.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje oraz wzór cv fryzjer ułatwią Tobie komponowanie swojego CV. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowoczesnego Kreatora CV, który w prosty i szybki sposób wyróżni Twoją aplikację.

 oferty pracy

CV FRYZJER reviewed on 6 maja 2016 by rated 4.9 of 5